Objednávka terapeutického sezení

"Už po prvním sezení jsem byla příjemně překvapená, jak rychle se dá zbavit vnitřního napětí a stresu. Během té hodiny s Katkou jsem se dostala do takového klidu, který už jsem několik let nezažila. Po sezení mi bylo úžasně. Cítila jsem se tak uvolněná a klidná, a dokonce mě přešly bolesti břicha, které mé dlouho trápily. Okamžitá úleva je úžasným a nečekaným benefitem a určitě chci na sobě dál pracovat s Katkou. Její online terapii moc doporučuji."
Andrea J.
  • CHCI ZAŽÍT OKAMŽITOU ÚLEVU A KLID
    Chci, aby mi terapeutka pomohla k okamžité úlevě, abych se dostal/a do vnitřního klidu bez bolesti a napětí v těle. Chci se cítit klidně a uvolněně.
  • CHCI SE SVĚŘIT SE SVÝMI PROBLÉMY A STAROSTMI
    Potřebuji konečně někomu říct, co všechno mě trápí, co v sobě dlouho dusím a nemohu to říct nikomu jinému. Potřebuji někoho, kdo mě vyslechne – bez předsudků, soudů, výsměchu a nepochopení.
  • CHCI PRACOVAT NA ODSTRANĚNÍ JEJICH PŘÍČIN
    Chci se naučit pracovat se svými emocemi a pocity, chci si zaplatit čas, kdy tady budu já i terapeutka jen a jen pro mě. Budu si věnovat vědomý čas, během kterého na sobě budu pracovat. Zjistím, odkud pramení příčina mých traumat, bolestí a vnitřních zranění. Začneme pracovat na jejich odstranění.

Chcete-li zakoupit více sezení najednou, navolte jejich počet tlačítkem +.

Pro studentky a maminky samoživitelky je připraven speciální kód na slevu ve výši 20 % – lze ho využít na veškeré produkty a služby. Neváhejte si o něj napsat ještě před provedením objednávky na e-mail: katka@lovehappens.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na katka@lovehappens.cz.

Ráda vám poradím a pomůžu.