CHCETE OBJEVIT SVŮJ KLÍČ K LEPŠÍMU ŽIVOTU?

  • Chcete zjistit příčinu své nespokojenosti a neštěstí?
  • Chcete změnit svůj život a nevíte jak?
  • Chcete se dovědět, proč je důležitá SEBELÁSKA?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Stáhněte si bezplatně praktického průvodce na cestu k sebepoznání, sebepřijetí a sebelásce!

  • 33 stran hodnotných informací
  • 15 praktických úkolů
  • Osobní tipy
  • Motivační citáty

Co o PRŮVODCI říkají čtenářky?

"Tento e-Book mi dal konečně srozumitelný a jasný popis toho, co mě ovlivňuje a taky proč se to děje. Bylo to sice bolavé vracet se několikrát do minulosti a dětství, ale hned potom se mi ulevilo. Bylo to potřeba. Katko, děkuji vám a obdivuji, jak dokážete veřejně odhalovat své nelehké životní období."
Andrea W.
"E-book Klíč k lepšímu životu doporučuji všem ženám, které si přejí být v životě šťastnější, sebevědomější a vyrovnanější. Všem, které chtějí být lepšími matkami, partnerkami, kamarádkami nebo i zaměstnankyněmi. K dosažení všeho zmíněného je totiž zapotřebí naučit se mít ráda - pak už všechno půjde samo. E-book upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a čte se sám. Díky praktickým úkolům se zamyslíte a dostanete na kloub důvodu, který Vám brání ve štěstí. Vřele doporučuji."
Kamila Hermanová
"Stáhla jsem si e-book ze zvědavosti, co nového se tam dozvím, protože na těchto sebe-tématech jsem poslední roky hodně pracovala. A myslela jsem si, jak už jsem ukotvená. A hned první úkol mi dal dost zabrat a objevila jsem mezery, které jsem dosud neviděla. Jsem vážně vděčná, že se mi tento e-book připletl do cesty. Uvědomila jsem si, že ty poslední roky byly mé posuny velmi náhodné, tu jsem něco přečetla či zaslechla a snažila se to nějak zpracovat a zapracovat do svých dní. Ale až díky tomuto e-booku mám možnost se posouvat systematicky, jít krok za krokem po své cestě. Takže jdu, krok za krokem sama k sobě. Někde popoběhnu, jinde lezu přes překážky, ale s podporou autorky Katky Žákové nejsou tak velké, jak se na první pohled může zdát. Celý život se učíme, a tohle je přesně ta učebnice, kterou jsem právě teď potřebovala potkat. Díky!"
Katka RöschováNebojme se nudy v lese - www.katerinaroschova.cz
"Začátek e-booku mě hodně zasáhl a upadlo i několik slz, zároveň jsem si vzpomněla i na své dětství, které nebylo 2x růžové. Ale za tím jsem už dávno udělala velkou tečku, probrala jsem vše s partnerem a nejlepší kamarádkou, a tak jsem vlastně dokázala přijmout to, co bylo a jak to bylo. E-book je moc hezky napsaný a je v něm hodně co na zapřemýšlení. Budu si pak k němu muset ještě sednout a pořádně vše ještě jednou projet, protože to je fakt na mě až moc. Nějaké kapitoly už mám uzavřené, a tak vím, ale některé jsou stále otevřená kniha a kolikrát to PROČ je i pro mě záhada.😁 Každopádně chci moc poděkovat za možnost si e-book přečíst a bude mít místo u mě v notebooku." 😊
Izabela D.
"E-kniha má příjemné grafické zpracování, obsahuje velmi čtivý a srozumitelný návod, jak se dostat z těžké životní situace. Autorka v ní popisuje i svůj silný osobní příběh. Knihu doporučuji a držím pěsti, aby se dostala k dalším čtenářkám."
Nela Chamrádová
"Velmi oceňuji autorčin otevřený přístup včetně zveřejnění nelehkého osobního příběhu a představení návodu, jakým způsobem lze čelit i velké mizérii. Tento eBook poslouží každé čtenářce, která se potřebuje ukotvit sama v sobě či hledá jakékoliv životní povzbuzení."
Eva Procházkováwww.rodinnahistorie.cz