• Chcete zjistit příčinu své nespokojenosti a neštěstí?
  • Chcete změnit svůj život a nevíte jak?
  • Chcete se naučit MÍT SE RÁDA?

CHCETE OBJEVIT SVŮJ

KLÍČ K LEPŠÍMU ŽIVOTU?

Získejte ZDARMA praktického průvodce na cestu k sebepoznání, sebepřijetí a sebelásce!

  • 33 stran
  • 15 praktických úkolů
  • Osobní tipy
  • Motivační citáty

Co o ebooku říkají čtenářky?

"E-book Klíč k lepšímu životu doporučuji všem ženám, které si přejí být v životě šťastnější, sebevědomější a vyrovnanější. Všem, které chtějí být lepšími matkami, partnerkami, kamarádkami nebo i zaměstnankyněmi. K dosažení všeho zmíněného je totiž zapotřebí naučit se mít ráda - pak už všechno půjde samo. E-book upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a čte se sám. Díky praktickým úkolům se zamyslíte a dostanete na kloub důvodu, který Vám brání ve štěstí. Vřele doporučuji."
Kamila Hermanová
"E-kniha má příjemné grafické zpracování, obsahuje velmi čtivý a srozumitelný návod, jak se dostat z těžké životní situace. Autorka v ní popisuje i svůj silný osobní příběh. Knihu doporučuji a držím pěsti, aby se dostala k dalším čtenářkám."
Nela Chamrádová
"Velmi oceňuji autorčin otevřený přístup včetně zveřejnění nelehkého osobního příběhu a představení návodu, jakým způsobem lze čelit i velké mizérii. Tento eBook poslouží každé čtenářce, která se potřebuje ukotvit sama v sobě či hledá jakékoliv životní povzbuzení."
Eva Procházkováwww.rodinnahistorie.cz
"Stáhla jsem si e-book ze zvědavosti, co nového se tam dozvím, protože na těchto sebe-tématech jsem poslední roky hodně pracovala. A myslela jsem si, jak už jsem ukotvená. A hned první úkol mi dal dost zabrat a objevila jsem mezery, které jsem dosud neviděla. Jsem vážně vděčná, že se mi tento e-book připletl do cesty. Uvědomila jsem si, že ty poslední roky byly mé posuny velmi náhodné, tu jsem něco přečetla či zaslechla a snažila se to nějak zpracovat a zapracovat do svých dní. Ale až díky tomuto e-booku mám možnost se posouvat systematicky, jít krok za krokem po své cestě. Takže jdu, krok za krokem sama k sobě. Někde popoběhnu, jinde lezu přes překážky, ale s podporou autorky Katky Žákové nejsou tak velké, jak se na první pohled může zdát. Celý život se učíme, a tohle je přesně ta učebnice, kterou jsem právě teď potřebovala potkat. Díky!"
Katka RöschováNebojme se nudy v lese - www.katerinaroschova.cz

Místo na vaši recenzi. Napište mi, prosím, na e-mail: katka@lovehappens.cz. Budu se těšit na vaši zpětnou vazbu.