Objednávka e-knihy

KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU:

Cvičebnice sebelásky

E-knihy, která Vám změní život!

+ 3 BONUSY ZDARMA!

"Katko, chci vám poděkovat. Nečekala bych, kolik skvělých uvědomění a aha momentů mi může tahle e-kniha přinést a jaké změny v mém životě způsobí. Četlo se to jedním dechem a líbí se mi, že jsem na jednom místě našla tolik informací a různých technik. Ale přiznám se, že některé úkoly mi daly zabrat a budu se k nim ještě muset vrátit. Když si člověk uvědomí, co všechno je ovlivněné naším dětstvím a našimi rodiči, je to na jednu stranu smutné zjištění, ale zároveň mi to hodně pomohlo k tomu, abych to uzavřela a šla dál svou cestou. Zkrátka je to skvělá knížka, kterou mohu určitě doporučit."
Radka M.
  • CHCI SE DO SEBE ZAMILOVAT NA DRUHÝ POHLED A KONEČNĚ VZÍT ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU!
    Objednávám si elektronickou knihu – cvičebnici, díky které na 83 stranách v 8 krocích s 25 praktickými úkoly získám konkrétní postup, jak objevit a používat svůj klíč k lepšímu životu.
  • CHCI INSPIRACI A MOTIVACI NA SVÉ CESTĚ OSOBNÍHO ROZVOJE!
    Objednávám si elektronickou knihu, která ve mně zažehne touhu, motivaci a víru v můj vlastní osobní rozvoj. Lidský příběh, slova a myšlenky v této e-knize totiž mají obrovskou sílu.
  • CHCI SE NAUČIT SEBELÁSCE A BÝT ŠŤASTNÁ!
    Objednávám si elektronickou knihu, která bude mým pracovním sešitem a pomocníkem. Naučím se poznat a přijmout sama sebe, odpustit si a zamiluji se do sebe na druhý pohled. Budu tvořit svou další životní kapitolu s názvem: MŮJ LEPŠÍ ŽIVOT.

Pro studentky a maminky samoživitelky je připraven speciální kód na slevu ve výši 20 % – lze ho využít na veškeré produkty a služby. Neváhejte si o něj napsat ještě před provedením objednávky na e-mail: katka@lovehappens.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na katka@lovehappens.cz.

Ráda vám poradím a pomůžu.