KONTAKT

Kdo stojí za projektem LOVE HAPPENS?

Jsem maminka, manželka, kamarádka... a od té doby, co jsem se naučila sebelásce, jsem začala milovat život se vším, co přináší. Během své vlastní transformační cesty jsem se naučila pracovat sama se sebou, dostala jsem se z depresí a úzkostí, které mě dohnaly až k pokusu o sebevraždu. Vím moc dobře, jaké to je bojovat s vnitřním zraněním a emoční bolestí.

 

Založila jsem seberozvojový projekt LOVE HAPPENS a certifikovala se jako terapeutka, abych mohla k lepšímu životu pomoci i vám.

 

Celý můj příběh si přečtěte TADY.

Jsem na solární pohon – miluji sluníčko a pohyb venku v přírodě, hlavně na horách. Miluji kulturu těla i slova – ráda se hýbu a ještě raději se věnuji kreativním činnostem, zejména psaní. Bez hudby nežiju a neumím si přestavit den bez knížky. Zamilovala jsem se do osobního rozvoje a transformační psychologie.

Jsem narozena ve znamení BÝKA – jsem velká požitkářka a mám silně vyvinutý čich a chuť. Není tedy divu, že mám velmi kladný vztah k jídlu. Mám ráda změny a nebojím se nových výzev.

Řídím se heslem: NIKDY NEDOVOL, ABY TĚ STRACH Z PROHRY VYŘADIL ZE HRY!

Mám svůj život konečně ve svých vlastních rukách, nenechám se ovlivňovat druhými a už se nebojím říkat NE.

Zamilovala jsem se do sebe na druhý pohled!

Chcete se to naučit? 

Věřte, že když jsem se to naučila já, zvládnete to taky!

č.ú.: 2302162899/2010

nejsem plátce DPH

"LOVE HAPPENS je seberozvojový projekt, jehož hlavní myšlenkou je okamžitá pomoc, podpora, motivace a inspirace na Vaší cestě k lepšímu životu.

Je o lásce na druhý pohled – o sebelásce. Protože právě sebeláska je klíčem k lepšímu životu.

Sebeláska je zdrojem vašeho vnitřního světla, energie a života. Je to zdroj, který rozvine váš potenciál a poslání, ukáže vám cestu k lepšímu životu."

Ing. Kateřina Žáková

– zakladatelka a jednatelka –

– terapeutka psycho–energetické transformace® –

– autorka knihy Cvičebnice sebelásky