UDĚLEJTE PRVNÍ KROK K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky

Získejte elektronickou knihu, ve které odhaluji své know-how. Knihu, ve které se s vámi podělím o 8 konkrétních kroků, které vás provedou vaší cestou k lepšímu životu. Jsou to kroky, díky kterým se naučíte POZNAT, PŘIJMOUT, ODPUSTIT SI a objevit svůj klíč k lepšímu životu – SEBELÁSKU. 💛

Nejen, že tento klíč objevíte, ale naučíte se ho i používat. Naučíte se, jak každý den ŽÍT ve štěstí, lásce a radosti. Naučíte se měnit své myšlenky, přeprogramovat své vzorce chování, naučíte se používat své největší BLOKY jako své pomocníky a nástroje růstu. Naučíte se problémy vnímat jako VÝZVY. Naučíte se přeskakovat své limity, budovat nové návyky, a posouvat se tak KROK ZA KROKEM k lepšímu JÁ. Naučíte se tvořit svůj LEPŠÍ ŽIVOT. 

Do této knihy jsem dala to nejlepší ze sebe i projektu LOVE HAPPENS, je deníkem mé vlastní cesty za lepším životem. Sdílím v ní nejen své osobní tipy, myšlenky, postoje a zkušenosti, ale zejména konkrétní POSTUPY, TECHNIKY A METODY, díky kterým se mi podařilo mít život ve svých rukou a žít každý den ve štěstí, lásce a radosti. 💛 

Zamilovala jsem se do sebe na druhý pohled. A chci to naučit i vás. Proč?

"Láska je zázračné léčení. Když milujeme sami sebe, dějí se zázraky."
Louise Hayspisovatelka a duchovní učitelka

Díky této e-knize se naučíte přitahovat každodenní zázraky! Nejedná se ale o nudnou teorii nebo autobiografii.

Podtitul CVIČEBNICE SEBELÁSKY vypovídá o tom, že je kniha současně vaším pracovním sešitem.

Vy budete psát další kapitolu nejen této knihy, ale zejména svého nového LEPŠÍHO života.

V knize totiž najdete i 25 PRAKTICKÝCH ÚKOLŮ. ✅ 

 

Když jsem tehdy hledala způsoby, jak se dostat ze dna, nikde jsem takovou publikaci nenašla.

Tak moc by se mi tehdy hodila taková cvičebnice, která by mi pomohla a ušetřila mi spoustu času, peněz a úsilí.

A nejen že by mi pomohla na cestě ze dna, kdy jsem trpěla depresí a úzkostmi, které mě dohnaly až k pokusům o sebevraždu, ale kdykoliv, když mi scházela podpora, inspirace a motivace. Když mi chybělo podnětné prostředí pro můj osobní rozvoj. Proto věřím, že pomůže i vám.

Jak konkrétně vám eBook KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky pomůže?

Budete žít lépe

Pokud jste se dostaly na tuto stránku, znamená to, že chcete ve svém životě nějakou změnu. Znamená to, že nejste šťastné a spokojené. Že vás něco trápí...

 • Přestaly jste si užívat života?
 • Žijete v kolotoči povinností, kde všechno MUSÍTE?
 • Máte pocit, že jen přežíváte?
 • Chodíte do práce jen pro peníze?
 • Musíte se přetvařovat a lhát?
 • Nemáte na sebe čas?
 • Okolí si vás neváží?
 • Neumíte druhým říkat NE?
 • Máte problémy ve vztahu?
 • Trápí vás deprese a úzkosti?
 • Pomyslely jste na to, že byste tady radši ani nebyly?

Ano, my ženy to totiž v současné době nemáme jednoduché. Očekává se od nás, že všechno zvládneme. Že úspěšně dostudujeme, budeme mít prestižní a dobře placenou práci, vdáme se, vychováme dobře děti, perfektně se postaráme o domácnost i manžela, vždy ochotně vyslechneme všechny své kamarádky, necháme si dobře poradit od maminky i tchýně, budeme se dřít, ať u toho všeho dobře vypadáme a při tom všem se ještě máme tvářit v pohodě, šťastné a naplněné, protože všechny ostatní to přece levou zadní zvládají, jak všude kolem sebe vidíme.

Něco se ale v tomto koloběhu života pokazilo... Zjistily jste, že nežijete život, o kterém jste snily, jaký jste si pro sebe představovaly...

A teď to chcete změnit, že?

Pojďme do toho společně! Pomůžu vám. Ukážu vám, že existuje CESTA K LEPŠÍMU ŽIVOTU. Existují postupy, techniky a metody, díky kterým budete mít svůj život ve svých rukou. Představím vám svou cestu, své know-how, předám vám 8 konkrétních kroků, které vás provedou vaší cestou k lepšímu životu.

Chci vám nabídnout konkrétní cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Ušetří vám spoustu času

Chápu a respektuji vaše časové možnosti. Každá z nás nemá tolik času věnovat vzdělávání, jakkoliv to je výhodná investice – jak už dnes vím. S touto myšlenkou jsem publikaci vytvářela – aby to nebyla žádná nudná a nekonečná teorie. Aby vám dala praktický postup a ty nejdůležitější informace. Nechodím kolem horké kaše a jdu rovnou k věci.

Před vámi je 83 stran, 8 konkrétních kroků a 25 praktických úkolů. 

Na své dosavadní cestě osobního rozvoje jsem přečetla desítky, ne-li stovky publikací. Vzdělávala jsem se na webinářích, workshopech, masterclass a online kurzech psychologů, terapeutů, mentorů i koučů. Pravidelně jsem poslouchala jejich podcasty, sledovala jejich vysílání a četla jejich články. Mám za sebou 9 měsíců pravidelných sezení s psycholožkou a terapeutem. Asi bych ani nedokázala přesně vyčíslit, kolik času jsem během celé doby, co jsem na cestě osobního rozvoje věnovala získávání znalostí a osvojování dovedností.

V této e-knize sdílím své myšlenky, postoje, nabyté znalosti a zkušenosti, ale zejména konkrétní POSTUPY, TECHNIKY A METODY, které jsem se na této cestě naučila a které opravdu fungují! Díky nim se mi podařilo mít život ve svých rukou a žít každý den ve štěstí, lásce a radosti. A teď to chci předat vám – na pouhých 83 stranách!

Jak se mi povedlo tolik informací a z tolika zdrojů dostat do pouhých 83 stran? Během svého studia žurnalistiky jsem se naučila pracovat se zdroji informací. Naučila jsem se vyhledávat a zpracovávat informace a následně z nich tvořit články a rešerše. Pracovala jsem mnoho let jako redaktorka a korektorka. Získala jsem tak skvělou praxi potřebnou k hodnotné a zároveň stručné i čtivé formě publikování. 

Chci vám nabídnout kratší a rychlejší cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Ušetří vám spoustu peněz

Chápu a respektuji vaše finanční možnosti. Nebudu vám lhát, osobní rozvoj není zadarmo. Co si budeme povídat – i já jsem tehdy jako samoživitelka hodně dlouho váhala a přepočítávala, kolik peněz mohu investovat do té nebo tamté knihy, do toho nebo onoho kurzu a do toho nebo tamtoho členství.

Samozřejmě jsem hledala i bezplatné zdroje. Jenže u toho jsem zase přišla o spoustu času a často jsem nenašla všechny informace na jednom místě a musela je dohledávat jinde. I knihy jsem si půjčovala v knihovně. Bohužel ne všechny, které jsem potřebovala, byly dostupné a pokud ano, tak jsem do nich nemohla vpisovat své poznámky a byla jsem omezená výpůjční dobou, nemohla jsem se tak k dané knize vracet.

Suma sumárum jsem během své cesty k lepšímu JÁ dosud utratila nemalé finanční prostředky - troufám si říct v hodnotě automobilu střední třídy. A právě tyto peníze vám chci ušetřit.

Chci vám nabídnout levnější cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Ušetří vám zbytečné úsilí

Chápu a respektuji vaši únavu z každodenního kolotoče všech povinností. Mimochodem, díky této knize už dál unavené nebudete, naučíte se být svým zdrojem energie a také se naučíte nakládat se svým časem. Nicméně i přesto chci, aby na vaší cestě nebyly zbytečné rokle, kameny, křižovatky a bažiny – jako jsem to zažila já, když jsem postupovala metodou pokus-omyl. Na druhou stranu jsem díky tomu objevila všechny možné bloky a překážky, které vás na této cestě mohou potkat. A tak se s nimi podrobně seznámíme a připravíme se na ně. Nebojte se, ona ta cesta i přesto nebude zrovna pohodlná... Je to i tak dřina, která se vám ale vyplatí. Protože co není snadné, to za to doopravdy stojí!

Vy už ale nemusíte dělat stejné chyby a nemusíte po cestě bloudit, zakopávat nebo se zastavovat jako já.

Chci vám nabídnout prověřenou cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Ušetří vám spoustu slz a bolestí

Tato kniha je plná AHA momentů, při nichž si uvědomíte, že už nikdy nebudete chtít žít jako předtím. Projdeme spolu důležitým procesem sebepoznání, sebepřijetí a odpuštění. Slzy, bolestivé prožití vnitřních pocitů a otevření emočních zranění nás neminou. Proces transformace obnáší prožití bolesti, ale věřte, že stojí za to ho podstoupit. Vyhnete se tak dalším slzám a bolesti v budoucnosti.

Pokud na své cestě osobního rozvoje půjdete se mnou, nebudete muset dokola otevírat svá bolavá vnitřní zranění, nebudete opakovat stejné chyby a nenecháte se dál ovládat křivdami z minulosti.

Chci vám nabídnout méně bolestnou cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Naučíte se měnit své myšlenky a vzorce chování

V této elektronické knize vám popíšu, jak funguje váš mozek, co vše ovlivňuje vaše myšlení. Představím vám techniky, kterými lze transformovat podvědomé myšlenky a vzorce chování. Několik těchto technik se naučíte prakticky využívat. Naučíte se přeprogramovat svou mysl na úspěch, štěstí, svobodu a lepší život.

Chci vám nabídnout transformační cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Naučíte se mít svůj život ve svých rukou

Nebudete už dál otroky negativních pocitů, emocí, vzpomínek a myšlenek. Přestanete dál fungovat v roli oběti a stanete se tvůrci svého vlastního = lepšího života. Seznámím vás s metodami a postupy, které můžete ihned začít praktikovat. Objevíte kouzlo vědomého života a moc přítomného okamžiku.

Chci vám nabídnout cestu vědomého života, která povede k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Naučíte se sebelásce

Celý váš život je především odrazem vašich návyků. Jelikož se stáváte tím, co opakovaně děláte, jsou vaše návyky klíčové pro váš proces změny života. Návyky, které utváří váš život přímo ovlivňují vaše zdraví, vztahy, vzdělání, kariéru a také vaši rodičovskou úlohu – tedy způsob, jakým vychováte své potomky. Proto spolu definujeme vaše zlozvyky a negativní návyky, které vás brzdí a poškozují. Naučíte se je nahrazovat těmi pozitivními, zdravými, sebeláskovými. Představím vám i svých 18 sebeláskových návyků a rituálů, kterými se můžete inspirovat a okamžitě je začít praktikovat. Naučíte se o sebe pečovat. Naučíte se soustředit na to nejdůležitější – NA SEBE. Zamilujete se do sebe na druhý pohled.

Chci vám nabídnout cestu sebelásky, která povede k vašemu lepšímu já a lepšímu životu.

Už dost řečí a slibů. PŘEČTĚTE SI reference čtenářek!

"Jsem moc ráda, že jsem potkala Katku a její e-book, tedy spíše cvičebnici Krok za krokem k lepšímu životu. Sama jsem si prošla několika kurzy a vím, že změna je těžká. Pokud si přejete žít lepší život, udělat změnu, které se tolik bojíte, pak je tato cvičebnice správná volba. Bude vás držet za ruku a ukáže vám směr. Velmi se mi líbí, že jsou praktické úkoly přímo u dané kapitoly a nemusím pořad listovat. Takže chcete lepší život? Jděte do akce, tato cvičebnice vám ukáže jak."
Mirka Krupkováučitelka a autorka projektu Učení s pařízkem - rozvoj dětí předškolního a mladšího věku v souvislostech www.mirkakrupkova.cz
"Dílo, která má hlavu a patu. Text je srozumitelný, je psaný od ženy pro ženy, jazykem, kterému je snadné rozumět. Čtenářka je plynule provázena celým textem, který logicky navazuje. Za mně jsou velkým přínosem praktické úkoly a důraz na to, opravdu se zamyslet a zapsat si nekriticky vše, co máme jen v myšlenkách, protože se je k čemu vracet a s čím pracovat i v budoucnosti. Z toho, co jsem doposud na seberozvojové téma četla, jsem se s praktickými úkoly setkala minimálně a spíše na bázi "zamyslete se nad...", ale sepsat si to a mít to v přehledné formě stále k dispozici, mi přijde fajn. Občas máme jen pocit, že stojíme, ale když se můžeme podívat, odkud jsem vyšly, tak nás může překvapit, že se vlastně posouváme, třeba pomalu, ale posouváme krok za krokem k lepšímu životu. Dále je mně osobně sympatické, že je celý text psán z pozice autorky, která předává čtenářkám svůj osobní příběh a své konkrétní příklady myšlenek a zpracování úkolů. Právě v tom je přidaná hodnota knihy, že si v příběhu i osobních příkladech všechny dokážeme představit normální ženu, v některých případech se i samy poznáme."
Eliška J.
"Kniha vám pomůže poznat sama sebe, své sny a cesty, jak se jim přiblížit. Při čtení i plnění úkolů jsem si uvědomila, jak moc mě na mé životní cestě ovlivnilo chování mých rodičů, když jsem byla malá. Úkol, kdy se máme zamyslet, co bychom udělaly, kdyby nám zbýval poslední měsíc života, mi opravdu otevřel oči a donutil mě zaměřit se více na věci, které chci a ne na ty, které musím. Úkoly vás naučí nové věci, některé body pro vás možná nebudou nové, spíše opakováním, ale některé naopak budou úplně nové a inspirativní. Kniha mi pomohla hlavně k tomu, abych si uvědomila, že je potřeba být ve svém životě vděčná. Každý sen si najít něco, co mi udělalo radost, za co jsem vděčná - nebrat vše automaticky."
Veronika B.
"Milá Katko, než jsem si přečetla tvůj ebook, myslela jsem si, že na cestě k sebelásce vede pár cest. Jakým překvapením pro mě bylo, kolik možností je! Bylo skvělé si uvědomit, že některé techniky už nevědomky dělám. Ale několik popsaných technik pro mě bylo úplně nových a vážně mě to inspirovalo je vyzkoušet a zavést do své praxe. Ke tvé knize se budu moc ráda vracet, četla se lehce a věřím, že je v ní motivace na dlouhá léta."
Kateřina Valentinikoučka a mentorka www.katerina-valentini.cz
"Moc ráda jsem se ponořila do tohoto eBooku! Po vizuální stránce vypadá moc pěkně a příjemně se čte. Při čtení jsem úplně zapomněla na svět kolem sebe a nechala se vést řádky stránku po stránce. 🙂 EBook je nabitý informacemi, které jsou dobře strukturované. Doporučuji ho všem ženám, které si chtějí udělat v životě pořádek, na chvilku se zastavit a srovnat si své priority, mezi které patří zejména sebeláska. Přeji mnoho spokojených čtenářek."
Andrea Marešová
"eBook Krok za krokem k lepšímu životu doporučuji všem ženám, které se rozhodly pro změny ve svém životě. eBook vás krok za krokem, pomocí konkrétních rad a především praktických úkolů provede cestou změn. Změny mnohdy nejsou jednoduché a mohou vyvolat strach a obavy. eBook vám pomůže se s těmi obavami a strachy vypořádat a vyrovnat se s nimi. Navzdory tomu, že se svým seberozvojem zabývám již dlouho, i tak byl pro mně tento eBook velkým přínosem. Přijměte tuto nabízenou pomoc a vykročte vstříc novému, lepšímu životu. Přeji všem spoustu úspěchů a krás ve vašem novém životě..."
Petra Světlíkovápsí trenérka a autorka www.vlcinora.cz
"Ebook se mi moc líbí, dává smysl hezky od začátku souvisle s praktickými úkoly - na to jsem ještě nikde nenarazila. Četla jsem tuto e-knihu hlavně na mobilu. Když jsem dříve nějakou e-knihu četla, vždy mě obtěžovalo, když měl nějaký autor úkoly jen někde bokem, nebavilo mě překlikávat tam a zpátky. Vracet se k obsahu a zpátky k úkolům. Takže v tomhle je ebook skvěle vyladěný, donutilo mě to přemýšlet a pracovat na sobě hezky od začátku. Přiznám se, že závěrečná kapitola mi moc nesedla, protože moc nejsem zastáncem takových rad o návycích, nicméně po zamyšlení jsem si uvědomila, že je to vlastně kvůli tomu, že je prostě jen stále nedokážu zařadit do svého vlastního života. Takže to je moje osobní překážka na cestě ke spokojenosti. O důvod více se ke cvičebnici vracet. Už teď ji vnímám jako úžasného pomocníka na životní cestě ke štěstí! Vlastně si ji ráda projdu co nejdříve znovu, protože ne vždy mi přišlo, že mám myšlenky a pozornost tam, kde je to potřeba. A mnohdy mi až po několikáté v hlavě secvakne skutečný význam a souvislost. Autorce moc fandím, líbí se mi její styl a věřím tomu, co dělá! Děkuji."
Tereza Veselátvůrkyně návodů pro historické, fantasy a sci-fi kostýmy www.dezerterka.cz
"Cvičebnice sebelásky je doslova nabitá informacemi a dokonce i já, která nerada píšu jsem plnila úkoly a psala. Někdy to byla pořádná fuška. Jsem moc ráda, že jsem se dověděla o metodách programování myšlenek. Některé jsem už znala, ale o většině jsem četla poprvé. Zaujala mě spousta myšlenek, citátů a nových poznatků - 11 pilířů úspěchů prostě pecka a 4S - jak výstižné! Víc už dalším čtenářkám prozrazovat nebudu. 🙂 Nejtěžší boj je ten, který vedeme samy se sebou. Díky Katce na to už nebudete samy! 🙂 Úsměvný den všem!"
Petra Konečnávizážistka a průvodkyně světem krásy www.petra-konecna.cz

Pokud ještě váháte, nakoukněte přímo do eBooku:

DÁRKY K NÁKUPU

K eBooku získáte ZDARMA ještě 2 motivační BONUSY: 

Motivační bonus č. 1: NAKOPÁVAČ

Vyplňte si tento NAKOPÁVAČ a najděte svou motivaci i postup ke změně svého života!

Motivační bonus č. 2: PLÁNOVAČ

Díky tomuto PLÁNOVAČI si ujasníte a konkrétně pojmenujete, co potřebujete udělat, jaké kroky začít dělat, jak je uvést do praxe a jak je aplikovat do svého současného života. 

A přidávám ZDARMA ještě 1 praktický BONUS navíc: 

Praktickou ukázku techniky prožití pocitů a odpuštění včetně meditační hudby.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Záleží mi na tom, abyste se cítily bezpečně a zbytečně neriskovaly. Nabízím vám proto 14denní garanci vrácení peněz. Ačkoliv jsem do této e-knihy dala maximum a věřím, že vám na cestě za lepším životem pomůže, tak budu respektovat, když nesplní vaše očekávání. 

Pokud nebudete spokojené a eBook vám nijak nepomůže, napište mi nejpozději do 14 dnů od nákupu a já vám vaši úhradu zašlu obratem zpět. Není nutné uvádět důvod nespokojenosti, přesto budu moc ráda a vděčná za vaši zpětnou vazbu. Jedině tak se mohu zlepšovat a poskytovat vám kvalitnější služby.

LETNÍ CENA

Běžná cena elektronické knihy KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky je 390 Kč.

Abych vás maximálně podpořila v rozhodnutí udělat první krok ke svému LEPŠÍMU JÁ A LEPŠÍMU ŽIVOTU, rozhodla jsem, že e-knihu do konce letních prázdnin o 100 Kč zlevním. 

do 31. srpna 2022 tedy e-knihu můžete zakoupit za 290 Kč!

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

AKCE PRO ČLENY MOTIVAČNÍ SKUPINY LOVE HAPPENS

Pokud se navíc připojíte ke komunitě LOVE HAPPENS

v uzavřené Motivační skupině LOVE HAPPENS,

získáte ještě dodatečnou slevu 10 %. Ve skupině je zveřejněný speciální slevový kód, najdete jej připnutý nahoře.

O AUTORCE

Kdo jsem? Žena jako vy! Jsem matka, manželka, kamarádka...

A od té doby, co jsem se naučila SEBELÁSCE, jsem začala milovat život se vším, co přináší.

Jsem na solární pohon. Miluji sluníčko a pohyb venku v přírodě, hlavně v horách.

Miluji kulturu těla i slova. Ráda se hýbu a ještě raději se věnuji kreativním činnostem, zejména psaní.

Bez hudby nežiju a neumím si přestavit den bez knížky.

Jsem narozena ve znamení BÝKA. Jsem velká požitkářka a mám silně vyvinutý čich a chuť. Není tedy divu, že mám velmi kladný vztah k jídlu.

Zamilovala jsem se do osobního rozvoje a pozitivní psychologie.

Mám ráda změny a nebojím se nových výzev.

Řídím se heslem: NIKDY NEDOVOL, ABY TĚ STRACH Z PROHRY VYŘADIL ZE HRY!

Mám svůj život konečně ve svých vlastních rukách.

Nenechám se ovlivňovat druhými a už se nebojím říkat NE. Chcete se to naučit?

Věřte, že když jsem se to naučila já, zvládnete to taky!

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat: katka@lovehappens.cz