UDĚLEJ PRVNÍ KROK K LEPŠÍMU ŽIVOTU!

"Naučím tě, jak se do sebe zamilovat na druhý pohled."

Chceš se cítit opravdu svobodná, spokojená a šťastná?

 

Chceš si věřit a umět se za sebe postavit?

 

Chceš si umět nastavovat své hranice a dokázat říkat NE?

 

Chceš si plnit si své sny, touhy, potřeby a přání bez výčitek?

 

Už víš, že by ses měla naučit mít se ráda, ale nevíš jak? Čím začít?

 

Pak udělej svůj první krok a pořiď si svou Cvičebnici sebelásky.

 

Provedu tě KROK ZA KROKEM cestou k milovanému a šťastnému JÁ. 

"Vykročte ve víře. Nemusíte vidět celé schodiště, jen udělejte první krok.“
Martin Luther Kingkazatel a vůdce hnutí za občanská práva

Věř, že když jsem se to naučila já, naučíš se to taky!

KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky

"Velká spousta žen žije v domnění, že nejsou dost krásné, štíhlé, chytré, úspěšné, bohaté, a proto si myslí, že na úctu či lásku nemají právo. Proto je málokterá se sebou spokojená.

 

Ale mám pro vás dobrou zprávu! Nízké sebevědomí je jen pocit, který máme v hlavě. A ten můžeme změnit. Jak?

 

O tom je e-kniha KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky." 

V e-knize představuji 8 konkrétních kroků, které vás provedou vaší cestou k lepšímu životu. Jsou to kroky, díky kterým se naučíte:

POZNAT, PŘIJMOUT, ODPUSTIT SI a objevit svůj klíč k lepšímu životu – SEBELÁSKU. 💛

Pomohu vám, abyste se dál nenechaly ovlivňovat programy a vzorci chování i myšlení vašich předešlých generací. Doba se změnila a právě tyto vzorce vás nejvíce omezují a blokují.

Naučíte se, jak každý den ŽÍT ve štěstí, lásce a radosti.

Naučíte se měnit své myšlenky a přeprogramovat své vzorce chování.

Naučíte se používat své největší BLOKY jako své pomocníky a nástroje růstu.

Naučíte se problémy vnímat jako VÝZVY.

Naučíte se přeskakovat své limity, budovat nové návyky, a posouvat se tak KROK ZA KROKEM k milovanému a šťastnému JÁ.

Naučíte se tvořit svůj LEPŠÍ ŽIVOT. 

E-kniha je deníkem mé vlastní cesty za lepším životem. Sdílím v ní nejen své osobní tipy, myšlenky, postoje a zkušenosti, ale zejména konkrétní POSTUPY, TECHNIKY A METODY, díky kterým se mi podařilo mít život ve svých rukou a žít každý den ve štěstí, lásce a radosti. 💛 

Zamilovala jsem se do sebe na druhý pohled a chci to naučit i vás. Proč?

"Láska je zázračné léčení. Když milujeme sami sebe, dějí se zázraky."
Louise Hayspisovatelka a duchovní učitelka

Tato e-kniha vám změní život. Nejedná se ale o nudnou teorii nebo autobiografii.

Podtitul CVIČEBNICE SEBELÁSKY vypovídá o tom, že je kniha současně vaším pracovním sešitem.

Vy budete psát další kapitolu nejen této knihy, ale zejména svého nového LEPŠÍHO života.

V knize totiž najdete i 25 PRAKTICKÝCH ÚKOLŮ. ✅ 

Když jsem tehdy hledala způsoby, jak se dostat ze dna, nikde jsem takovou publikaci nenašla...

Tak moc by se mi tehdy hodila taková cvičebnice, která by mi pomohla a ušetřila mi spoustu času, peněz a úsilí.

A nejen že by mi pomohla na cestě ze dna, kdy jsem trpěla depresí a úzkostmi, které mě dohnaly až k pokusům o sebevraždu, ale kdykoliv, když mi scházela podpora, inspirace a motivace. Když mi chybělo podnětné prostředí pro můj osobní rozvoj. Proto věřím, že pomůže i vám.

Jak konkrétně vám e-kniha KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky pomůže?

Budete žít lépe

Vnímáte, že vám možná chybí sebeúcta, sebedůvěra a sebevědomí? Máte pocit, že nežijete svůj život, že se nemáte dost nebo taky vůbec rády a nedaří se vám plnit si své sny, potřeby a přání – BEZ VÝČITEK?

 • Přestaly jste si užívat života?
 • Žijete v kolotoči povinností, kde všechno MUSÍTE?
 • Máte pocit, že jen přežíváte?
 • Chodíte do práce jen pro peníze?
 • Musíte se přetvařovat a lhát?
 • Nemáte na sebe čas?
 • Okolí si vás neváží?
 • Neumíte druhým říkat NE?
 • Máte problémy ve vztahu?
 • Trápí vás deprese a úzkosti?
 • Pomyslely jste na to, že byste tady radši ani nebyly?

Ano, my ženy to totiž v současné době nemáme jednoduché. Očekává se od nás, že všechno zvládneme. Že úspěšně dostudujeme, budeme mít prestižní a dobře placenou práci, vdáme se, vychováme dobře děti, perfektně se postaráme o domácnost i manžela, vždy ochotně vyslechneme všechny své kamarádky, necháme si dobře poradit od maminky i tchýně, budeme se dřít, ať u toho všeho dobře vypadáme a při tom všem se ještě máme tvářit v pohodě, šťastné a naplněné, protože všechny ostatní to přece levou zadní zvládají, jak všude kolem sebe vidíme.

Něco se ale v tomto koloběhu života pokazilo... Zjistily jste, že nežijete život, o kterém jste snily, jaký jste si pro sebe představovaly...

A teď to chcete změnit, že?

Pojďme do toho společně!.

Pomohu vám to změnit – to vy jste důvodem, proč tato e-kniha vznikla!

Ukážu vám, že existuje CESTA K LEPŠÍMU ŽIVOTU. Představím vám tu cestu – předám vám 8 konkrétních kroků, které vás provedou vaší cestou k lepšímu životu.

Získejte konkrétní cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Ušetří vám spoustu času

Každá žena nemá tolik času věnovat se osobnímu rozvoji a sebevzdělávání, jakkoliv to je výhodná investice – jak už dnes vím. Vlastně spíše žádná žena ho tolik nemá...

A s touto myšlenkou jsem publikaci vytvářela – aby to nebyla žádná nudná a nekonečná teorie. Aby vám dala praktický postup a ty nejdůležitější informace. Nechodím kolem horké kaše a jdu rovnou k věci.

Před vámi je 83 stran, 8 konkrétních kroků a 25 praktických úkolů. 

Na své dosavadní cestě osobního rozvoje jsem přečetla desítky, ne-li stovky publikací. Vzdělávala jsem se na webinářích, workshopech, masterclass a online kurzech psychologů, terapeutů, mentorů i koučů. Mám za sebou 9 měsíců pravidelných sezení s psycholožkou a terapeutem. Absolvovala jsem certifikovaný terapeutický a koučovací výcvik.

Zkrátka... asi bych ani nedokázala přesně vyčíslit, kolik času jsem během celé doby, co jsem na cestě osobního rozvoje, věnovala získávání informací, znalostí a osvojování si dovedností.

V této e-knize sdílím své myšlenky, postoje, nabyté znalosti a zkušenosti, ale zejména konkrétní POSTUPY, TECHNIKY A METODY, které jsem se na této cestě naučila a které opravdu fungují. Díky nim jsem si změnila život!

A teď to chci předat vám – na 83 stranách!

Jak se mi povedlo tolik informací a z tolika zdrojů dostat do pouhých 83 stran? Během svého studia žurnalistiky jsem se naučila pracovat se zdroji informací. Naučila jsem se vyhledávat a zpracovávat informace a následně z nich tvořit články a rešerše. Pracovala jsem mnoho let jako redaktorka a korektorka. Získala jsem tak skvělou praxi potřebnou k hodnotné a zároveň stručné i čtivé formě publikování. 

Získejte kratší a rychlejší cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Ušetří vám spoustu peněz

Nebudu vám lhát, osobní rozvoj není zadarmo. I já jsem tehdy jako samoživitelka hodně dlouho váhala a přepočítávala, kolik peněz mohu investovat do té nebo tamté knihy, do toho nebo onoho kurzu a do toho nebo tamtoho členství. Taky jsem se bála do sebe investovat.

Proto jsem hledala hlavně bezplatné zdroje. Jenže u toho jsem zase přišla o spoustu času a často jsem nenašla všechny informace na jednom místě a musela je dohledávat jinde. I knihy jsem si půjčovala v knihovně. Bohužel ne všechny, které jsem potřebovala, byly dostupné a pokud ano, tak jsem do nich nemohla vpisovat své poznámky a nemohla jsem se k dané knize vracet.

Do své transformační cesty jsem nakonec postupně investovala nemalé finanční prostředky – troufám si říct v hodnotě automobilu střední třídy. Této investice rozhodně nelituji, protože dnes už vím, že investovat do sebe sama je tou nejvýnosnější investicí!

 Naprosto ale chápu a respektuji, že hlavně na samém začátku osobního rozvoje se do sebe bojíme investovat, nevěříme... Mimochodem i toto přesvědčení vám pomohu změnit!

Proto jsem vytvořila tuto e-knihu – abyste to důležité našly na jednom místě a za přijatelnou cenu.

Získejte levnější cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Ušetří vám zbytečné úsilí

Jste unavené z každodenního kolotoče všech povinností a nemáte už kapacitu na nic jiného? Mimochodem, díky této knize už dál unavené nebudete, naučíte se být svým zdrojem energie a také se naučíte nakládat se svým časem! Nicméně i přesto chci, aby na vaší cestě nebyly zbytečné rokle, kameny, křižovatky a bažiny – jako jsem to zažila já, když jsem postupovala metodou pokus-omyl. Na druhou stranu jsem díky tomu objevila všechny možné bloky a překážky, které vás na této cestě mohou potkat. A tak se s nimi podrobně seznámíme a připravíme se na ně.

Ona ta transformační cesta i přesto nebude zrovna pohodlná. Je to dřina, která se vám však vyplatí.

Protože co není snadné, to za to doopravdy stojí!

Vy už ale nemusíte dělat stejné chyby a nemusíte po cestě bloudit, zakopávat nebo se zastavovat jako já.

Získejte prošlápnutou cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Ušetří vám spoustu slz a bolestí

Tato kniha je plná AHA momentů, díky kterým si uvědomíte, že už nikdy nebudete chtít žít jako předtím. Projdeme spolu důležitým procesem sebepoznání, sebepřijetí a odpuštění. Slzy, bolestivé prožití vnitřních pocitů a otevření emočních zranění nás ale neminou...

Proces transformace obnáší prožití negativních emocí – všech křivd a trápení, ale věřte, že stojí za to ho podstoupit. Vyhnete se tak slzám a bolesti v budoucnosti.

Pokud odstartujete svou životní změnu s touto e-knihou, nebudete muset dokola otevírat svá bolavá vnitřní zranění, nebudete opakovat stejné chyby a nenecháte se dál ovládat křivdami z minulosti.

Získejte úlevnou cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Naučíte se měnit své myšlenky a vzorce chování

Srozumitelně vám popíšu, jak funguje váš mozek a co vše ovlivňuje vaše myšlení. Představím vám techniky, kterými lze transformovat podvědomé myšlenky a vzorce chování. Několik těchto technik se naučíte prakticky využívat. Naučíte se přeprogramovat svou mysl na úspěch, štěstí, svobodu a lepší život.

Získejte transformační cestu k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Naučíte se mít svůj život ve svých rukou

Nebudete už dál otroky negativních pocitů, emocí, vzpomínek a myšlenek. Přestanete dál fungovat v roli oběti a stanete se tvůrci svého vlastního = lepšího života. Seznámím vás s metodami a postupy, které můžete ihned začít praktikovat. Objevíte kouzlo vědomého života a moc přítomného okamžiku.

Získejte cestu vědomého života, která povede k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Naučíte se sebelásce

Celý váš život je především odrazem vašich návyků. Jelikož se stáváme tím, co opakovaně děláme, jsou naše návyky klíčové pro proces změny života.

Návyky totiž přímo ovlivňují vaše zdraví, vztahy, vzdělání, kariéru a také vaši rodičovskou úlohu – tedy způsob, jakým vychováte své potomky. Proto spolu definujeme vaše zlozvyky a negativní návyky, které vás brzdí a poškozují. Naučíte se je nahrazovat těmi pozitivními, zdravými, sebeláskovými.

Představím vám i svých 18 sebeláskových návyků a rituálů, kterými se můžete inspirovat a okamžitě je začít praktikovat. Naučíte se o sebe pečovat. Naučíte se soustředit na to nejdůležitější – NA SEBE.

Zamilujete se do sebe na druhý pohled!

Získejte cestu sebelásky, která povede k vašemu lepšímu já a lepšímu životu!

Už dost řečí a slibů...

Přečtěte si zpětné vazby prvních čtenářek:

"Milá Katko, knížku už mám přečtenou 💛. Rozhodně doporučuji a brzy se chystám na recenzi 💛. Je vhodná i pro ženy, kterým pojem sebeláska není cizí, je čtivá, plná praktických cvičení a mně osobně velmi pomohla - jako kdybych ji otevřela v ten pravý čas ❤️. A to už na sobě nějaký ten pátek pracuji v seberozvoji, takže mě aha momenty, které jsem s knížkou prožila, mile překvapily 🙂👏."
Andrea K.
"Katko, chci vám poděkovat. Nečekala bych, kolik skvělých uvědomění a aha momentů mi může tahle e-kniha přinést a jaké změny v mém životě způsobí. Četlo se to jedním dechem a líbí se mi, že jsem na jednom místě našla tolik informací a různých technik. Ale přiznám se, že některé úkoly mi daly zabrat a budu se k nim ještě muset vrátit. Když si člověk uvědomí, co všechno je ovlivněné naším dětstvím a našimi rodiči, je to na jednu stranu smutné zjištění, ale zároveň mi to hodně pomohlo k tomu, abych to uzavřela a šla dál svou cestou. Zkrátka je to skvělá knížka, kterou mohu určitě doporučit."
Radka M.
"Cvičebnice sebelásky je doslova nabitá informacemi a dokonce i já, která nerada píšu jsem plnila úkoly a psala. Někdy to byla pořádná fuška. Jsem moc ráda, že jsem se dověděla o metodách programování myšlenek. Některé jsem už znala, ale o většině jsem četla poprvé. Zaujala mě spousta myšlenek, citátů a nových poznatků - 11 pilířů úspěchů prostě pecka a 4S - jak výstižné! Víc už dalším čtenářkám prozrazovat nebudu. 🙂 Nejtěžší boj je ten, který vedeme samy se sebou. Díky Katce na to už nebudete samy! 🙂 Úsměvný den všem!"
Petra Konečnávizážistka a průvodkyně světem krásy www.petra-konecna.cz
"Kniha vám pomůže poznat sama sebe, své sny a cesty, jak se jim přiblížit. Při čtení i plnění úkolů jsem si uvědomila, jak moc mě na mé životní cestě ovlivnilo chování mých rodičů, když jsem byla malá. Úkol, kdy se máme zamyslet, co bychom udělaly, kdyby nám zbýval poslední měsíc života, mi opravdu otevřel oči a donutil mě zaměřit se více na věci, které chci a ne na ty, které musím. Úkoly vás naučí nové věci, některé body pro vás možná nebudou nové, spíše opakováním, ale některé naopak budou úplně nové a inspirativní. Kniha mi pomohla hlavně k tomu, abych si uvědomila, že je potřeba být ve svém životě vděčná. Každý den si najít něco, co mi udělalo radost, za co jsem vděčná - nebrat vše automaticky."
Veronika B.
"Ebook se mi moc líbí, dává smysl hezky od začátku souvisle s praktickými úkoly - na to jsem ještě nikde nenarazila. Četla jsem tuto e-knihu hlavně na mobilu. Když jsem dříve nějakou e-knihu četla, vždy mě obtěžovalo, když měl nějaký autor úkoly jen někde bokem, nebavilo mě překlikávat tam a zpátky. Vracet se k obsahu a zpátky k úkolům. Takže v tomhle je ebook skvěle vyladěný, donutilo mě to přemýšlet a pracovat na sobě hezky od začátku. Přiznám se, že závěrečná kapitola mi moc nesedla, protože moc nejsem zastáncem takových rad o návycích, nicméně po zamyšlení jsem si uvědomila, že je to vlastně kvůli tomu, že je prostě jen stále nedokážu zařadit do svého vlastního života. Takže to je moje osobní překážka na cestě ke spokojenosti. O důvod více se ke cvičebnici vracet. Už teď ji vnímám jako úžasného pomocníka na životní cestě ke štěstí! Vlastně si ji ráda projdu co nejdříve znovu, protože ne vždy mi přišlo, že mám myšlenky a pozornost tam, kde je to potřeba. A mnohdy mi až po několikáté v hlavě secvakne skutečný význam a souvislost. Autorce moc fandím, líbí se mi její styl a věřím tomu, co dělá! Děkuji."
Tereza Veselátvůrkyně návodů pro historické, fantasy a sci-fi kostýmy www.dezerterka.cz
"Dílo, která má hlavu a patu. Text je srozumitelný, je psaný od ženy pro ženy, jazykem, kterému je snadné rozumět. Čtenářka je plynule provázena celým textem, který logicky navazuje. Za mně jsou velkým přínosem praktické úkoly a důraz na to, opravdu se zamyslet a zapsat si nekriticky vše, co máme jen v myšlenkách, protože se je k čemu vracet a s čím pracovat i v budoucnosti. Z toho, co jsem doposud na seberozvojové téma četla, jsem se s praktickými úkoly setkala minimálně a spíše na bázi "zamyslete se nad...", ale sepsat si to a mít to v přehledné formě stále k dispozici, mi přijde fajn. Občas máme jen pocit, že stojíme, ale když se můžeme podívat, odkud jsem vyšly, tak nás může překvapit, že se vlastně posouváme, třeba pomalu, ale posouváme krok za krokem k lepšímu životu. Dále je mně osobně sympatické, že je celý text psán z pozice autorky, která předává čtenářkám svůj osobní příběh a své konkrétní příklady myšlenek a zpracování úkolů. Právě v tom je přidaná hodnota knihy, že si v příběhu i osobních příkladech všechny dokážeme představit normální ženu, v některých případech se i samy poznáme."
Eliška J.
"Ahoj Katuš, eBook Krok za krokem k lepšímu životu: Cvičebnice sebelásky je napsán přehledně, jednoduše, krásně vede krok po kroku a jsou v něm obsaženy skoro veškeré principy, na které jsem kdy při svém zdlouhavém studiu narazila, takže takové “vše v jednom” 🙂 I přestože se o tyto věci zajímám už několik let – 1. uvědomila jsem si, po čem opravdu toužím. 2. také díky tobě si nenechám diktovat život od své vedoucí v práci – proto jsem se rozhodla odejít jinam a v září už tak pod jejím vlivem konečně nebudu. 3. nakopla jsi mne k uvědomění, že je důležité nevidět jakýkoli problém jako katastrofu, ale jako výzvu vedoucí k posunu za mým lepším já a že strach z nejistoty nemůže stát v cestě ke změně – toto mi přijde hodně důležité, protože často člověka strach vyřadí ze hry dřív, než zjistí, že ta změna je pro něj vlastně dobře. 🙂 A na závěr zmíním pasáž, která se mi z knihy nejvíce líbila: Prvním důležitým krokem je, že se zbavíme mylné myšlenky, že vše co je pohodlné je bezpečné a co je nepříjemné je nebezpečné. Právě toto učení souvisí se sebeláskou. Chtít pro sebe to nejlepší, ne nejpohodlnější. Nebát se, protože nám žádné nebezpečí nehrozí. Reálně nám nebezpečí hrozí tehdy, když změny dělat nezačneme! – Díky Káti! 🙂
Petra Z.
"Jsem moc ráda, že jsem potkala Katku a její e-book, tedy spíše cvičebnici Krok za krokem k lepšímu životu. Sama jsem si prošla několika kurzy a vím, že změna je těžká. Pokud si přejete žít lepší život, udělat změnu, které se tolik bojíte, pak je tato cvičebnice správná volba. Bude vás držet za ruku a ukáže vám směr. Velmi se mi líbí, že jsou praktické úkoly přímo u dané kapitoly a nemusím pořad listovat. Takže chcete lepší život? Jděte do akce, tato cvičebnice vám ukáže jak."
Mirka Krupkováučitelka a autorka projektu Učení s pařízkem - rozvoj dětí předškolního a mladšího věku v souvislostech www.mirkakrupkova.cz
"Milá Katko, než jsem si přečetla tvůj ebook, myslela jsem si, že na cestě k sebelásce vede pár cest. Jakým překvapením pro mě bylo, kolik možností je! Bylo skvělé si uvědomit, že některé techniky už nevědomky dělám. Ale několik popsaných technik pro mě bylo úplně nových a vážně mě to inspirovalo je vyzkoušet a zavést do své praxe. Ke tvé knize se budu moc ráda vracet, četla se lehce a věřím, že je v ní motivace na dlouhá léta."
Kateřina Valentinikoučka a mentorka www.katerina-valentini.cz
"Moc ráda jsem se ponořila do tohoto eBooku! Po vizuální stránce vypadá moc pěkně a příjemně se čte. Při čtení jsem úplně zapomněla na svět kolem sebe a nechala se vést řádky stránku po stránce. 🙂 EBook je nabitý informacemi, které jsou dobře strukturované. Doporučuji ho všem ženám, které si chtějí udělat v životě pořádek, na chvilku se zastavit a srovnat si své priority, mezi které patří zejména sebeláska. Přeji mnoho spokojených čtenářek."
Andrea Marešová
"eBook Krok za krokem k lepšímu životu doporučuji všem ženám, které se rozhodly pro změny ve svém životě. eBook vás krok za krokem, pomocí konkrétních rad a především praktických úkolů provede cestou změn. Změny mnohdy nejsou jednoduché a mohou vyvolat strach a obavy. eBook vám pomůže se s těmi obavami a strachy vypořádat a vyrovnat se s nimi. Navzdory tomu, že se svým seberozvojem zabývám již dlouho, i tak byl pro mně tento eBook velkým přínosem. Přijměte tuto nabízenou pomoc a vykročte vstříc novému, lepšímu životu. Přeji všem spoustu úspěchů a krás ve vašem novém životě..."
Petra Světlíkovápsí trenérka a autorka www.vlcinora.cz

Nakoukněte přímo do e-knihy

Dárky k e-knize

Získáte ode mě ještě 2 motivační BONUSY: 

Motivační bonus č. 1: workbook NAKOPÁVAČ

Vyplňte si tento workbook a najděte svou motivaci i postup ke změně svého života!

Motivační bonus č. 2: workbook PLÁNOVAČ

Díky tomuto workbooku si ujasníte a konkrétně pojmenujete, co potřebujete udělat, jaké kroky začít dělat, jak je uvést do praxe a jak je aplikovat do svého současného života. 

A přidávám ještě 1 praktický BONUS navíc: 

Praktickou videoukázku techniky prožití pocitů a odpuštění včetně meditační hudby.

Garance vrácení peněz

Záleží mi na tom, abyste se cítily bezpečně a zbytečně neriskovaly. Nabízím vám proto 14denní garanci vrácení peněz. Ačkoliv jsem do této e-knihy dala maximum a věřím, že vám na cestě za lepším životem pomůže, tak budu respektovat, když nesplní vaše očekávání. 

Pokud nebudete spokojené a e-kniha vám nijak nepomůže, napište mi nejpozději do 14 dnů od nákupu a já vám vaši úhradu zašlu obratem zpět. Není nutné uvádět důvod nespokojenosti, přesto budu moc ráda a vděčná za vaši zpětnou vazbu. Jedině tak se mohu zlepšovat a poskytovat vám kvalitnější služby.

Cena

Cena elektronické knihy KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky včetně všech bonusů je 290 Kč.

Cena je uvedena včetně DPH.

Akce pro členy Motivační skupiny LOVE HAPPENS

Připojte se ke komunitě LOVE HAPPENS

v uzavřené Motivační skupině LOVE HAPPENS,

získáte ještě dodatečnou slevu 10 %. Ve skupině je zveřejněný speciální slevový kód, najdete ho připnutý nahoře.

Slevové kódy nelze kombinovat.

E-kniha je předlohou k tištěné knize CVIČEBNICE SEBELÁSKY, kterou 29. května 2023 vydalo nakladatelství Albatros Media!

Tištěná kniha je k zakoupení přímo u vydavatelství TADY. Najdete ji i v prodejnách většiny knihkupců.

Toužíte po osobitějším výtisku včetně věnování a drobného dárku? Napište mi: katka@lovehappens.cz 

O autorce

Kdo jsem? Žena jako vy! Jsem maminka tří dětí, manželka, kamarádka...

A od té doby, co jsem se naučila SEBELÁSCE, jsem začala milovat život se vším, co přináší.

Během své vlastní transformační cesty jsem se naučila pracovat sama se sebou, dostala jsem se z depresí a úzkostí, které mě dohnaly až k pokusu o sebevraždu.

Vím, moc dobře, jaké to je bojovat s vnitřním zraněním a emoční bolestí.

Založila jsem proto seberozvojový projekt LOVE HAPPENS a certifikovala se jako terapeutka, abych mohla k lepšímu životu pomoci i vám!

Jsem na solární pohon. Miluji sluníčko a pohyb venku v přírodě, hlavně na horách.

Miluji kulturu těla i slova. Ráda se hýbu a ještě raději se věnuji kreativním činnostem, zejména psaní.

Bez hudby nežiju a neumím si přestavit den bez knížky.

Jsem narozena ve znamení BÝKA. Jsem velká požitkářka a mám silně vyvinutý čich a chuť. Není tedy divu, že mám velmi kladný vztah k jídlu.

Zamilovala jsem se do osobního rozvoje a transformační psychologie.

Mám ráda změny a nebojím se nových výzev.

Řídím se heslem: NIKDY NEDOVOL, ABY TĚ STRACH Z PROHRY VYŘADIL ZE HRY!

Mám svůj život konečně ve svých vlastních rukách.

Nenechám se ovlivňovat druhými a už se nebojím říkat NE. Chcete se to naučit?

Věřte, že když jsem se to naučila já, zvládnete to taky!

KATEŘINA ŽÁKOVÁ

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat: katka@lovehappens.cz