Objednávka programu

START životní změny

Zahrnuje 3x online sezení + e-knihu KROK ZA KROKEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU: Cvičebnice sebelásky

"Už po prvním sezení jsem byla příjemně překvapená, jak rychle se dá zbavit vnitřního napětí a stresu. Během té hodiny s Katkou jsem se dostala do takového klidu, který už jsem několik let nezažila. Po sezení mi bylo úžasně. Cítila jsem se tak uvolněná a klidná, a dokonce mě přešly bolesti břicha, které mé dlouho trápily. Okamžitá úleva je úžasným a nečekaným benefitem a určitě chci na sobě dál pracovat s Katkou. Její online terapii moc doporučuji."
Andrea J.
"Katko, chci vám poděkovat. Nečekala bych, kolik skvělých uvědomění a aha momentů mi může tahle e-kniha přinést a jaké změny v mém životě způsobí. Četlo se to jedním dechem a líbí se mi, že jsem na jednom místě našla tolik informací a různých technik. Ale přiznám se, že některé úkoly mi daly zabrat a budu se k nim ještě muset vrátit. Když si člověk uvědomí, co všechno je ovlivněné naším dětstvím a našimi rodiči, je to na jednu stranu smutné zjištění, ale zároveň mi to hodně pomohlo k tomu, abych to uzavřela a šla dál svou cestou. Zkrátka je to skvělá knížka, kterou mohu určitě doporučit."
Radka M.
 • CHCI ZAŽÍT OKAMŽITOU ÚLEVU A KLID
  Chci, aby mi terapeutka pomohla k okamžité úlevě, abych se dostala do vnitřního klidu bez bolesti a napětí v těle. Chci se cítit klidně a uvolněně.
 • CHCI SE SVĚŘIT SE SVÝMI PROBLÉMY A STAROSTMI
  Potřebuji konečně někomu říct, co všechno mě trápí, co v sobě dlouho dusím a nemohu to říct nikomu jinému. Potřebuji někoho, kdo mě vyslechne – bez předsudků, soudů, výsměchu a nepochopení.
 • CHCI PRACOVAT NA ODSTRANĚNÍ JEJICH PŘÍČIN
  Chci se naučit pracovat se svými emocemi a pocity, chci si zaplatit čas, kdy tady budu já i terapeutka jen a jen pro mě. Budu si věnovat vědomý čas, během kterého na sobě budu pracovat. Zjistím, odkud pramení příčina mých traumat, bolestí a vnitřních zranění. Začneme pracovat na jejich odstranění.
 • CHCI MÍT ŽIVOT VE SVÝCH RUKÁCH
  Naučím se spousty technik, které mi pomohou se sebou pracovat. Naučím se odstraňovat svá traumata, bolesti a vnitřní zranění. Naučím se uzdravovat sebe sama a stanu se tvůrcem svého lepšího života.
 • CHCI PŘESTAT PŘEŽÍVAT A CHCI ZAČÍT ŽÍT
  Naučím se své bloky, strachy a překážky vnímat jako výzvy, které mě posílí a díky kterým budu růst. Začnu si plnit své sny, potřeby a přání bez výčitek. Naučím se říkat NE. Stanu se strůjcem svého štěstí. Budu konečně spokojená a šťastná.

Pro studentky a maminky samoživitelky je připraven speciální kód na slevu ve výši 20 % – lze ho využít na veškeré produkty a služby. Neváhejte si o něj napsat ještě před provedením objednávky na e-mail: katka@lovehappens.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na katka@lovehappens.cz.

Ráda vám poradím a pomůžu.